Co mamy do zaoferowania?

Dzięki szerokiej ofercie pracy tymczasowej i doradztwa personalnego w HR Now znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę pracy w kraju lub za granicą, w najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Twoimi doradcami będzie zespół profesjonalistów, których cechuje zaangażowanie, entuzjazm i kreatywność.

Sukces

jest tuż za zakrętem. Wyrusz z nami w wyścig ku zawodowej przyszłości i pozwól by iskra, która rozpaliła Twoją pasję stała się trwałym i silnym płomieniem.

Wiedza i wsparcie

jaką otaczamy naszych Kandydatów pomoże Ci przejść przez trudną drogę wątpliwości i rozterek w wyborze właściwej ścieżki zawodowej. Pozwól nam zostać Twoim doradcą a bezpiecznie popilotujemy Cię do zawodowego sukcesu.

Pasja

jest motorem napędowym wyzwalającym w nas energię i pobudzającym do działania. Sprawimy, że Twoja pasja stanie się czymś więcej, niż tylko małą iskrą, która bez odpowiedniego wsparcia szybko zgaśnie – sprawimy, że Twoja pasja stała się Twoim zawodowym wyzwaniem.

Pozyskujemy pracę dla pracowników z każdej branży i w różnych specjalizacjach; magazynierów i pracowników biurowych średniego szczebla oraz specjalistów wysokiej klasy czy menadżerów wyższego szczebla i kadrę zarządzającą.

Napisz do nas

kontakt@hrnow.com.pl

Zadzwoń do nas

+48 505 176 000

Odwiedź nas

ul. Zawiła 69, 30-390 Kraków