W biznesie, podobnie jak w sporcie: wygrywa ten, kto ma opracowaną strategię i kogo wynik jest wypadkową zaplanowanych działań podjętych do jej realizacji. W Formule 1 kierowca i jego zespół mają jeden spójny cel strategiczny – wygrać wyścig. Podobnie jest w przedsiębiorstwach – sprawne funkcjonowanie i rozwój wymagają określenia wizji, celów strategicznych i sprawnej współpracy.

Jak powiedział Eisenhower: plan jest niczym lecz planowanie jest wszystkim. Zaplanuj z nami swój biznes w obszarze HR!

Skuteczny partner NOW!

NOWOCZESNE METODY SELEKCJI I REKRUTACJI

gwarantujące zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników na dane stanowisko. Nasi Specjaliści w zakresie rekrutacji wykraczają daleko poza standardowe dopasowanie kandydata do wymogów opisu stanowiska, zwracając uwagę także na środowisko pracy i kulturę organizacji każdej firmy. Zapewniamy pracowników, którzy od pierwszych godzin pracy doskonale wywiązują się z powierzonych obowiązków.

OPTYMALNE ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

obejmujące obsługę administracyjno-prawną: naliczanie płac i terminowe wypłaty wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie odpowiednich deklaracji i umów, ubezpieczenia społeczne, podatki.

WZOROWA I NIEZAWODNA KOMUNIKACJA

z Klientem i pracownikami to dla nas podstawa działań operacyjnych. Dzięki nowoczesnej technologii mobilnej i internetowej zapewniamy płynną komunikację pomiędzy Klientem, pracownikami tymczasowymi i dedykowanym Konsultantem HR Now. Naszym Klientom udostępniamy autorskie rozwiązania, umożliwiającą stały monitoring zatrudnienia i dostęp do dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, listy płac, ewidencje czasu pracy, uprawnienia itp.).

Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie elastyczność zatrudnienia w swojej firmie.

Napisz do nas

kontakt@hrnow.com.pl

Zadzwoń do nas

+48 505 176 000

Odwiedź nas

ul. Zawiła 69, 30-390 Kraków