Borykasz się z problemami kadrowymi z powodu

  • sezonowych wzrostów sprzedaży
  • planowanych przerw urlopowych stałych pracowników
  • nadmiernych absencji i rotacji personelu
  • zmiennych cyklów produkcyjnych

HR Now z powodzeniem rozwiąże Twoje problemy i skutecznie wyszuka pracowników tymczasowych chętnych do podjęcia pracy w każdej branży. Ty mówisz kogo potrzebujesz, my działamy i wspieramy.

Jesteśmy szybkim i niezawodnym dostawcą usługi pracy tymczasowej z doświadczeniem w obsłudze Klientów w kraju, jak również w Niemczech i Francji. Działamy szybko i skutecznie. Doskonale rozumiemy, że dynamika biznesu wymaga szybkiej reakcji, dlatego wspieramy, doradzamy i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań.

Usługa pracy tymczasowej NOW!

NASZA DEWIZA TO BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpieczeństwa i legalności zatrudnienia naszych pracowników. Ze starannością i dokładnością spełniamy wszystkie wymagania formalne i prawne stawiane przed agencjami pracy tymczasowej świadczącymi usługi w Polsce, jak również na terenie Niemiec i Francji.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW ZATRUDNIENIA

HR Now to szybkość działania i elastyczność. Zaangażowanie i wydajność naszych pracowników doceniło już wielu pracodawców.

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY

Dzięki współpracy z HR Now zyskują Państwo dostęp do bazy wykwalifikowanych pracowników z Polski, gotowych do natychmiastowego zatrudnienia i wyjazdu.

Cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz stały kontakt? Wybierz HR Now! Nasi specjaliści zawsze chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Napisz do nas

kontakt@hrnow.com.pl

Zadzwoń do nas

+48 505 176 000

Odwiedź nas

ul. Zawiła 69, 30-390 Kraków