Zapewne doskonale wiesz, że odpowiedni personel to największa inwestycja w każdym przedsiębiorstwie, która decyduje o pozycji na rynku oraz sukcesie firmy. Jednak dynamika obecnego rynku pracy to wyzwanie, które przerasta wiele firm i nie jeden dział HR.

Aby skrócić do granic możliwości czas wizyty bolida w PIT STOPIE, teamy inwestują znaczne pieniądze we właściwy sprzęt techniczny. Skróć swoje procesy rekrutacyjne i zainwestuj w odpowiedniego partnera. Doradztwo personalne i dobór personelu z HR Now to szeroki zakres usług, pozwalający na dobór odpowiedniego procesu rekrutacji dla każdego Klienta i oszczędność czasu.

Doradztwo personalne NOW!

NA PEWNO

mamy pełną świadomość tego, jak ważny dla każdej firmy jest właściwie dobrany pracownik, dla którego praca jest odzwierciedleniem jego osobistych umiejętności, wiedzy, doświadczenia i ambicji. Pomożemy Ci w znalezieniu takich pracowników.

OFERUJEMY

odpowiednio dobranych pracowników, którzy stanowić będą motor i serce Twojej firmy oraz pracować na jej rozwój. Zaangażowany personel to klucz do zdobycia przewagi nad konkurencją i sposób na zbudowanie siły i sukcesu firmy.

WŁAŚNIE DLATEGO GWARANTUJEMY CI

że każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych rekruterów, Klient może zatrudnić pracownika znacznie szybciej, niż w przypadku samodzielnego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Napisz do nas

kontakt@hrnow.com.pl

Zadzwoń do nas

+48 505 176 000

Odwiedź nas

ul. Zawiła 69, 30-390 Kraków